Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Revelionul!!!

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Revelionul!!! la data de Mar 31 Dec - 15:01

HazZaRD

V.I.P forum
V.I.P forum
Diseara la ora 00 : 01 va fi oficial 2014.
Ce dorinte aveti pentru noul an?

2 Re: Revelionul!!! la data de Mar 31 Dec - 15:27

HoShIkOo!

Fondator forum

Hei, pai in primul rand sa fiu mult mai activa in ceea ce fac, nu numai aici pe FANIME ci si-n viata de zi cu zi, sa pot realiza si sa-mi pot indeplinii cu usurinta dorintele ce apar pe parcursul anului. Si sa fie un an usor si fara griji sau greutati.  http://www.smiley-fa

Buna!Sunt HoShiKo,fondatoarea acestui forum!
Daca esti nou te rog treci mai intai aici Regulamente
De asemenea ar fi frumos sa te prezinti asa cum se cuvine nu?Prezinta-te
Ai vreo propunere pentru noi?Atunci posteaza aici :Propuneri

Vezi profilul utilizatorului http://inuka.justgoo.com

3 Re: Revelionul!!! la data de Mar 31 Dec - 16:53

Who Am I?

Membru forum
Membru forum
Dorințe...? Mai degrabă planuri, nu dorințe propriu zise, pentru că nimic nu vine spre tine fără ca tu însuți să te zbați pentru ceea ce vrei *if you know what i mean*...Plănuiesc să termin tot ceea ce am început și n-am reușit să duc până la capăt până acum, să devin o persoană mai bună, să mă perfecționez în tot ceea ce fac și nu în ultim rând să mă bucur de viață, să nu existe pe fața mea nici urmă de tristește, ci doar bucurie și cât mai multe zâmbete. Nu ai nevoie de prea multe lucruri materiale pentru asta, așa că nu-mi doresc nimic de genul. Cu toții, prin tot ce facem, iradiem sentimente, stări, astfel încât toate lucrurile care guvernează lumea se află în echilibru, un echilibru subtil, dar existent. Dacă emanăm sentimente/gânduri pozitive, cel mai probabil le vom primi înapoi. Ei bine, asta vreau să realizez anul viitor.

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum