Welcome Guest!

Hello and welcome to INUKA, You will require an account to use selected sections of our forums, you can register an account by clicking the register button at the top of the screen.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Yuuki

la data de Dum 5 Ian - 15:39

Membru forum
Membru forum
Hei!  http://www.smiley-fa  Ma numesc Andreea, am 14 ani si locuiesc intr-un oras de langa Bucuresti.
Hobby-ul meu este desenul, dar imi place si sa creez povesti asa ca planuiesc sa imi fac candva propriul manga. Momentan e doar un vis maret de-al meu, pentru ca stiu ca va fi dificil, dar visele pot deveni realitate.
Am auzit de nenumarate anime-uri, insa nu am vizionat chiar atat de multe. Din ce am vazut pana acum pot sa zic ca favoritele mele sunt urmatoarele: Death Note, Sword Art Online, Code Geass, Katekyo Hitman Reborn si Ao no Exorcist.
Daca aveti intrebari nu ezitati sa mi le puneti.
Sper sa ne intelegem cat mai bine!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
''De ce sa fiu un om normal, cand pot fi unul extraordinar?''
Vezi profilul utilizatorului
HoShIkOo!

la data de Dum 5 Ian - 15:59

Fondator forum
Fondator forum
Hei'!. Vreau sa-ti urez un BUN VENIT !

Sper sa fie activa, sa citesti Regulamentul General sa-l respecti, sa participi la activitatile de pe FANIME.

Zbey!  http://www.pic4ever. 

Buna!Sunt HoShiKo,fondatoarea acestui forum!
Daca esti nou te rog treci mai intai aici[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
De asemenea ar fi frumos sa te prezinti asa cum se cuvine nu?[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ai vreo propunere pentru noi?Atunci posteaza aici :[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Fan Ficul meu:

Manga mea:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Vezi profilul utilizatorului http://inuka.justgoo.com
BiChOn

la data de Dum 5 Ian - 16:15

V.I.P forum
V.I.P forum
SAO , Death Note si Katekyo Hitman Reborn sunt si preferatele mele . Destul de interesant , bine ai venit . Sper sa fii activa pe forum si sa ne intelegem bine .
Esti o persoana destul de interesanta .

Haru

la data de Dum 5 Ian - 18:00

Ruşine să-mi fie din cauza că am întârziat ~

Hi ~ Bine ai venit pe forum, Andreea. Înainte de toată poezioara, tipică mie, vreau să spun că... uau. Îţi iubesc avatarul, iubesc personajul avatarului tău mai bine spus xD
Pare-mi-se că ai nişte gusturi foarte bune la anime-uri. KHR, Code Geass şi Death note fiind şi printre preferate mele. Ruşine mie, Ao no Exorcist l-am început acum în urmă cu ceva timp, dar nu am apucat să vizionez nici 4 episoade întregi.

Well, visul tău de a face o manga se poate îndeplini. Dacă ai răbdare şi lucrezi ori şi când ai timp liber la dânsa, vei vedea că o vei face bine. (Eu împreună cu alţi 2 colegi de liceu am făcut un Short tip manga, 5 exemplare ne-am permis să tipărim, dintre care doar unul a rămas la noi, celelalte împărţindu-le profilor noştri de specialitate care ne-au susţinut :])
Dacă ai gând stabilit, eu îţi sunt prima susţinătoare deja :3

În alte aspecte, sper să te simţi bine pe forum, să-ţi faci prieteni noi şi să ai o şedere de lungă durată.
Ne citim pe forum ~
Bai-bai.

sarah chan

la data de Lun 6 Ian - 0:05

Membru forum
Membru forum
Scuzati-mi intarziere!
Pai ce pot spune altceva decat bun venit pe FANIME. Sper sa iti placa acest forum foarte mult si sa te distrezi de minune. Intrebari nu am deocamdata dar daca voi avea sa fi sigura ca ti le voi pune.
Spor la postat Sweety

Just Be Yourself!
Yuuki

la data de Lun 6 Ian - 14:50

Membru forum
Membru forum
Va multumesc foarte mult pentru urarile de bun venit! Chiar ma bucur ca, cel putin momentan, sunt pe placul vostru. http://www.smiley-fa 
Iar Chou, legat de manga, inca nu e stabilit nimic. Mi-as dori sa se intample, dar mai intai trebuie sa scap de examen, sa ma perfectionez la desenatul din imaginatie (in special scenele dinamice) si nu in ultimul rand sa scriu povestea cap-coada. Deci din pacate o sa mai dureze ceva... Poate, poate pana atunci o sa incerc si eu sa realizez un Oneshot ca sa capat ceva experienta. Deci, oricum ar fi, iti multumesc pentru sustinere! ^_^

''De ce sa fiu un om normal, cand pot fi unul extraordinar?''
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum