Welcome on INUKA!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Haru 

Vezi profilul utilizatorului
la data de Sam 1 Feb - 23:14
Cred că toată lumea ce a vizionat anime-ul Death Note, instantaneu şi de multe ori involuntar, sigur s-a gândit la un mod personal de folosinţă a unui astfel de carnet dacă ar exista întradevăr.
Deci rămân întrebările: tu ce ai face dacă ai avea un Death Note? În ce scopuri l-ai folosi, ce nume şi moduri de decese ai nota în el?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

la data de Dum 16 Mar - 18:37
In primul rand pe politicieni i-as ucide. De preferinta un avion pe ruta Bucuresti-Bruxelles care sa dispara misteriossi sa nu mai fie gasit niciodata. Apoi infractorii care apar in ziare daca ziaristii le da numele complet. 
Apoi profesosrii rai atat ai mei care i-am avut cat si a altor copii de care citesc prin ziare. Ma refer la genul ala de profesori care bat copii.

V.I.P forum
V.I.P forum

la data de Lun 12 Mai - 0:12
Nu vreau sa par o persoana bună spunând că aș omorî toți răufăcătorii . Sincer să fiu , aș folosi carnetul morții doar pentru mine . I-aș lăsa sa moară fara pic de milă pe oricine nu-i de acord cu mine sau a cărui prezență nu-mi face plăcere , mi-aș face singur regulile , și i-aș forța pe toți sa fie de acord cu ele .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Membru forum
Membru forum

la data de Dum 13 Mar - 20:32
eu as urma modelul lui Light doar ca mie mi-ar merge planul chiar daca ar fi o copie exacta deoarece in lumea reala nu sunt persoane la fel de inteligente ca si L,N sau Melo si as raspandi influenta lui Kira gasindu-mi persoane de incredere pe care sa le trimit in alte tari si sa aiba un intelect apropiat de al meu si astfel derutand oamenii cum se poate ca o persoana (deoarece i-as pune pe toti complicii mei sa lucreze sub numele de Kira) sa se afle in mai multe tari in acelasi timp sa cunoasca limbile si oamenii respectivi deci lumea ar inceta sa supecteze ca este mana unui om sau a unei oraganizatie criminalistica in masa si ar crede ca este mana vreunui zeu al dreptatii si rata criminalitatii ar ajunge la un procent de cam 1% (nu 0% deoarece sunt multi oameni care ar face lucruri chiar daca stiu ca le va aduce moartea) si lumea ar crede ca sunt un zeu chiar daca ma va cunoaste doar sub numele de Kira

5Continut sponsorizat 

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum