Welcome Guest!

Hello and welcome to INUKA, You will require an account to use selected sections of our forums, you can register an account by clicking the register button at the top of the screen.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Kaixel

la data de Vin 14 Mar - 8:48

Membru forum
Membru forum
Hey all,sunt Kail.Unii dintre voi poate ma cunoasteti altii poate nu,dar pentru cei care nu,sunt un batranel de vreo 23 ani de prin Estul Romaniei care urmareste anime-uri,asculta muzica trance si ii place sa scrie/citeasca fanfictionuri.Ma bucur sa va cunosc pe toti si daca aveti intrebari nu ezitati sa le puneti.

Vezi profilul utilizatorului
HoShIkOo!

la data de Vin 14 Mar - 12:34

Fondator forum
Fondator forum
Bun venit pe FANIME! Eu sunt Meliss fondatoarea forumului. Sper sa te simti bine printre noi, Sa fi activ, sa citesti REGULAMENTUL si bafta la postat si idei. Te pup! zbey

Buna!Sunt HoShiKo,fondatoarea acestui forum!
Daca esti nou te rog treci mai intai aici[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
De asemenea ar fi frumos sa te prezinti asa cum se cuvine nu?[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ai vreo propunere pentru noi?Atunci posteaza aici :[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Fan Ficul meu:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Manga mea:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Vezi profilul utilizatorului http://inuka.justgoo.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum